FAQ – Instafota

FAQ

Nasze presety nie mają „terminu ważności”. Możesz ich używać tak długo, jak tylko tego potrzebujesz. 😊

Sprawdź najpierw zakładkę „Jak to działa?” z dokładną instrukcją instalacji presetów. Jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z Nami: pomoc@instafota.pl , a na pewno pomożemy Ci rozwiązać problem!

Koniecznością jest posiadanie programu/aplikacji Lightroom. Wystarczy darmowa wersja. Jeśli jeszcze nie masz zainstalowanego Lightroom’a to nie szkodzi. Spokojnie możesz najpierw pobrać Nasze presety, a dopiero potem zająć się instalacją Lightroom’a.

Po zakupie zostaniesz przekierowany na stronę, z której będziesz mógł bezpośrednio pobrać preset oraz instrukcję instalacji w PDF. Jeżeli niechcący zamkniesz okno przeglądarki to… nic nie szkodzi! W wiadomości e-mail, którą dostaniesz, również będzie zawarta możliwość pobrania presetu. 😊

To zestaw ustawień parametrów zdjęcia, dzięki któremu można uzyskać zamierzony efekt kolorystyczny. Odpowiednio zbalansowane ustawienia cieni, światła, kolorów czy nasycenia, pozwolą Twoim zdjęciom wyglądać bardzo profesjonalnie. Presety, które stworzyliśmy, pasują do różnorodnych warunków świetlnych, choć najlepszy efekt zostanie uzyskany wtedy, gdy na zdjęciu występuje naturalne światło.

Presety mogą Ci się przydać, jeśli:

- chcesz uzyskać profesjonalny wygląd zdjęcia, a nie masz fachowej wiedzy w temacie obróbki zdjęć,

- chcesz zyskać czas dzięki jednemu „klikowi”, który sam obrobi Twoje zdjęcie,

- prowadzisz profil na IG i chcesz do rozwinąć oraz przykuć uwagę odbiorców dzięki świetnie wyglądającym zdjęciom.

Presety zostały tak zaprojektowane, aby mogły uzyskać optymalny efekt na większości zdjęć. Pamiętaj jednak, że presety to ustawione parametry, które… możesz też zmieniać. Jeżeli nie uzyskałeś optymalnego efektu, to możesz delikatnie przesunąć niektóre suwaki, aby dojść do perfekcyjnego rezultatu.

Kupując zestaw presetów, zyskujesz pewność, że znajdziesz wśród nich taki, który będzie w 100% oddawał efekt, na którym Ci zależy.

Jeśli jednak kupiłeś preset, który zupełnie nie pasuje do Twojego zdjęcia to nie przejmuj się. 😉 Napisz do Nas wiadomość na: pomoc@instafota.pl , podeślij swoje zdjęcie, a prześlemy Ci taki preset, który powinien Cię zadowolić.

Jak korzystać z presetów?

Kompletną instrukcję wykorzystania presetów znajdziesz na podstronie "Jak to działa" kliknij w przycisk poniżej by przeczytać instrukcje obsługi presetów.

Masz inne pytanie?

Jeśli nie znajdujesz tutaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie koniecznie skontaktuj się z nami.